НАЙКРАЩІ АВТОМОБІЛІ З ЄВРОПИ ТА АМЕРИКИ У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги доставки авто

REDBOX – з нами легко купити хороший автомобіль!
Хочете придбати автомобіль з пробігом чи новий автомобіль, або продати свій вживаний автомобіль, але не знаєте як чи не маєте часу цим займатися? redbox допоможе зробити процес вибору і покупки нового автомобіля чи автомобіля з пробігом легким, надійним, безпечним і зручним, підбираючи для Вас найкращий варіант з-поміж наявних на ринку! Також максимально спростимо процес продажу Вашого автомобіля, взявши всі організаційні питання щодо продажу на себе.

 

Пошук та підбір автомобіля з пробігом
 

Послуга для покупців автомобілів з пробігом, які не готові витрачати багато часу на перегляд сотень оголошень в Інтернеті, а також гроші на роз’їзди авторинками та автостоянками в пошуках вдалого варіанту. Ми здійснюємо підбір автомобіля, який відповідатиме Вашим критеріям, побажанням, вимогам і бюджету.

Кожен автомобіль з пробігом є унікальним і має свою історію експлуатації, що безпосередньо залежить від попереднього власника чи власників, умов експлуатації, якості технічного обслуговування і т.д. Щоб мінімізувати ризик купівлі пошкодженого авто чи авто з дефектами, необхідно досконало володіти знаннями про будову автомобіля в цілому, його вузлів, агрегатів і кузова зокрема та мати на озброєнні сучасне спеціальне обладнання для діагностики, що дозволяє визначати приховані дефекти автомобіля.

Підбір автомобіля для Вас включає декілька етапів, а саме:

 

Опитування, яке дозволяє досконало визначити Ваші потреби та вимоги до авто, якщо Ви ще не вибрали тип, марку, модель автомобіля. Також визначається бюджет, необхідний для купівлі автомобіля, його реєстрації, ін. витрати та термін, в який має відбутися укладення угоди. Якщо Ви визначилися з маркою та моделлю автомобіля, обговорюються вартість, рік випуску, Ваші побажання до його комплектації , стану та термін, в який має відбутися угода. Можна вказати кілька моделей, якщо Ви не можете зупинити свій вибір на одній.
 Пошук автомобіля по оголошеннях про продаж із різних джерел (Інтернет, ЗМІ, власна база пропозицій) з метою вибору автомобіля, що задовольнятиме заявлені критерії та бюджет. Найкращі варіанти надаються замовникові для визначення черговості перевірки.
Домовленість про зустріч з продавцями для попереднього огляду, діагностики та торгу. Діагностика автомобіля передбачає:
– Діагностику лакофарбового покриття авто – виявлення місць перефарбовування або поновлення лакофарбового покриття на кузові автомобіля високоточним приладом неруйнівного контролю. Завдяки такій діагностиці, визначаються сліди відновлення внаслідок ремонту авто після ДТП та ті елементи кузова автомобіля, що були замінені або відремонтовані в процесі експлуатації авто.
– Візуальна перевірка лакофарбового покриття автомобіля, його пластикових і гумових поверхонь, які не піддаються для замірів технічними приладами. Перевірки на наявність дефектів фарби (вигорання, сколів, подряпин і ін.).
– Візуальна перевірка зазорів та ущільнювальних елементів між кузовними деталями.
– Огляд скляних поверхонь на предмет пошкоджень (тріщин, сколів, подряпин) і відповідності маркування.
– Комп’ютерну діагностику автомобіля, діагностику двигуна, діагностику КПП (за можливості, в залежності від марки, моделі, року випуску, наявності діагностичного роз’єму тощо).
– Огляд салону автомобіля. Перевірка стану оббивки салону на предмет пошкодження, всіх деталей, органів керування та внутрішніх поверхонь.
– Перевірка працездатності електрообладнання автомобіля (склопідіймачі, електрорегулювання і підігрів дзеркал, підігрів сидінь, мультимедійна система, центральний замок, освітлювальні прилади і т. д.).
– Перевірка роботи системи вентиляції, обігріву та кондиціонування автомобіля.
– Перевірка рівня мастила в двигуні, рівнів гальмівної та охолоджувальної рідин.
– Огляд стану ущільнювальних елементів, патрубків, шлангів, інших з’єднань двигуна та інших вузлів на предмет підтікань технічних рідин. Огляд стану кріплень двигуна.
– Огляд стану шин на предмет рівномірного зносу і зносу в цілому.
– Огляд колісних дисків на предмет деформації, тріщин і пошкоджень, гальмівних дисків та колодок (за можливості) на предмет зносу.
– Перевірка документів автомобіля і їхньої відповідності кузовним та реєстраційним номерами. Перевірка сервісної книжки (якщо така є) та відповідності записів в ній.
– Перевірка VIN маркування кузова авто на відповідність даним виробника, визначення точної дати випуску авто, виявлення ознак зміни маркування VIN. За необхідності – перевірка в сервісних центрах.
– Перевірка ходових характеристик автомобіля, роботи двигуна, КПП, наявності сторонніх шумів, вібрацій і т. д. шляхом проведення тест-драйву.
– Фотографування автомобіля для звіту (за необхідності).
– Надання результатів замовнику та узгодження з ним доцільності проведення подальшої перевірки. На підставі проведеної діагностики здійснюється обґрунтований торг з метою зменшення вартості авто для Вас.
 Якщо автомобіль Вас влаштовує, то за необхідності, може бути проведена додаткова діагностика, яка, залежно від певних обставин, може містити наступне:
– Перевірку кузова на наявність додаткових швів і ударів знизу.
– Діагностику ходової частини автомобіля (перевірка передньої і задньої підвісок автомобіля), перевірка кермового управління автомобіля, перевірка гальмівної системи автомобіля, перевірка випускної системи автомобіля.
– Тестування амортизаторів та рухомих елементів підвісок на вібростенді.
– Інші види діагностики в залежності від обставин. Додаткова діагностика можлива тільки в умовах СТО або сервісного центру з необхідним обладнанням та підіймачем і, як правило, потребує попереднього узгодження або запису на огляд. Оскільки продавець не зацікавлений у діагностиці, витрати за додаткову діагностику несе покупець автомобіля. При умові, що автомобіль відповідає Вашим вимогам, переходимо до наступного пункту. Якщо автомобіль з певних причин Вам не підійшов – повертаємось до попереднього пункту.
Перевірка автомобіля в сервісних центрах МВС, перевірка реєстрації, на предмет викрадення та на обтяження (наявність обмежень реєстраційних дій), звірка документів для перевірки на справжність. За необхідності – проведення криміналістичної перевірки авто (додаткова плата визначена сервісним центром чи ін. уповноваженим органом). При позитивному результаті – організація зустрічі покупця і продавця, допомога в оформленні угоди з купівлі-продажу автомобіля. Допомога при реєстрації автомобіля в сервісних центрах МВС.
 

ПОШУК ТА ПІДБІР АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ – ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ВАС?
Ви отримуєте фахову консультацію, яка дозволить швидко визначитися з автомобілем(и), який буде відповідати Вашим критеріям, побажанням, вимогам і бюджету.
Ви не витрачаєте велику кількість часу на вивчення величезного ринку автомобілів, різноманітних цінових пропозицій, перегляд сотень оголошень в Інтернет-мережі, друкованих виданнях та ін..
Ви не спілкуєтеся з десятками продавців (окрім продавця, з яким досягнуто позитивного результату), але отримуєте повну інформацію про оглянуті автомобілі.
Ви не витрачаєте багато часу та сил на огляд автомобілів, які не варті вашої уваги. Враховуючи велику кількість пропозицій на ринку і абсолютно різне місцеперебування автомобілів, цей процес є найбільш затратним щодо часу та фінансів.
Ви економите набагато більше грошей, скориставшись нашими послугами, оскільки професійний підбір автомобіля виключає значні фінансові вкладення в нього. Як відомо, ремонт чи відновлення неякісно підібраного, навіть, недорогого автомобіля, ніколи дешевим не був, тому наше завдання – звести Ваші витрати до мінімуму.
Представляючи виключно Ваші інтереси, ми досягаємо максимально низької вартості автомобіля для Вас, торгуючись з продавцем ще до детального огляду, а також проводимо обґрунтований торг біля автомобіля після його діагностики.
Ви абсолютно нічого не втрачаєте, оскільки сума торгу, зазвичай, перевищує вартість наданих нами послуг.
Ви отримаєте повний контроль та допомогу при оформленні угоди купівлі-продажу автомобіля для громадян з реєстрацією в будь-якому регіоні України.
Ви не несете ніяких фінансових ризиків, оскільки оплата послуг проводиться після завершення угоди щодо купівлі-продажу автомобіля (окрім поточних витрат).
Після завершення угоди і повного розрахунку Ви можете скористатися нашими консультаціями в будь – який момент і завжди безкоштовно. Передбачені консультації щодо Вашого чи будь – якого іншого автомобіля, що Вас цікавить, все що пов’язано з експлуатацією, доглядом, ремонтом, запчастинами, та аксесуарами до Вашого автомобіля чи інших автомобілів.

Пошук та підбір автомобіля з закордону
 

Послуга для клієнтів які хочуть придбати сучасний, перевірений і правильно підібраний автомобіль з закордону.

Як відомо, далеко не всі автовиробники представляли в Україні широкий вибір моделей і модифікацій як це було в Європі. Це стосується типів кузова, двигунів, рівнів комплектацій і моделей в цілому. Тому для того щоби запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще ми активно займаємося підбором автомобілів закордоном. Так послуга являється однією з основних послуг на даний час. При підборі автомобіля закордоном трохи змінюється специфіка пошуку і деякі умови, але рівень і якість підбору від того не страждає.

Для старту цієї послуги та досягнення оптимального і позитивного результату в подальшому ми, як правило, зустрічаємося з замовником і обговорюємо всі деталі, за необхідності надаємо розгорнуту консультацію і спільно визначаємо потребу клієнта. Далі необхідно нотаріально оформити Довіреність на купівлю  автомобіля закордоном. Також, для підтвердження серйозності намірів замовника послуги, оформляється завдаток у визначеному між сторонами розмірі. Після цього ми вирушаємо закордон для пошуку і купівлі автомобіля.

Сам процес огляду автомобілів не суттєво відрізняється від такого в Україні і він детально описаний в розділі «Пошук та підбір автомобіля з пробігом», але оскільки нашого клієнта немає з нами ми робимо детальний опис оглянутого автомобіля в телефонному режимі і детальний (іноді до 40 фотографій) фото звіт з описом де буде видно всі переваги і недоліки (якщо такі є) оглянутого автомобіля. Фотографії надсилаються клієнту для перегляду у зручний для нього спосіб. Переважно це відбувається за допомогою одного з популярних месенджерів на вибір. В той самий час надсилаються документи які потрібні для визначення митної вартості митному брокеру для визначення вартості даного авто для клієнта.

В результаті вищевказаних дій наш клієнт отримує повну і вичерпну інформацію про рекомендований автомобіль, що дає йому змогу прийняти рішення без ризику щось упустити чи не побачити.

Після погодження клієнтом купівлі вибраного автомобіля ми переходимо до оформлення документів на автомобіль які потрібно мати для пересування, перетину кордону, розмитнення і постановки на облік в Україні. Це дуже важливий етап який вимагає певних знань та досвіду і займає чимало часу.

Наступним етапом є сам перегін авто і переміщення його через державний кордон. Ще в процесі перегону нашими колегами в Україні робляться певні заходи щоб автомобіль безперешкодно перетнув кордон.

Після перетину Українського кордону автомобіль проходить обов’язкову сертифікацію КТЗ відповідно до чинного законодавства. Ця процедура передує процедурі розмитнення і реєстрації авто.

Після отримання сертифікату автомобіль направляється на регіональну митницю для проведення процедури розмитнення. Доставлення автомобіля в зону митного контролю не може бути пізніше ніж через 5 календарних днів з дня перетину автомобілем кордону. Як правило розмитнення триває 1 день (рідше 2 дні), але митниця залишає за собою право коригувати митні платежі щодо зміни вартості розмитнення і такі зміни можуть розглядатися аж до 10 днів. Після розмитнення автомобіля дається 10 днів для його реєстрації в сервісному центрі МВС.

Всі процедури проводяться без участі клієнта на підставі даної ним Довіреності, але, як правило, клієнт присутній на процедурі реєстрації де і проводиться кінцевий розрахунок за автомобіль і послуги.

 

ПОШУК ТА ПІДБІР АВТОМОБІЛЯ З ЗАКОРДОНУ  – ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ВАС?
Ви отримуєте фахову консультацію, яка дозволить швидко визначитися з автомобілем(и), який буде відповідати Вашим критеріям, побажанням, вимогам і бюджету.
Ви не займаєтеся безпосередньо пошуком і підбором автомобіля закордоном що може забрати у Вас дуже багато часу і грошей, також це може принести додаткові непередбачувані Вами витрати.
Ви не заглиблюєтеся в складні процедури описані вище і не тратите дорогоцінного часу для їх виконання і маєте змогу весь час займатися своїми справами.
В результаті Ви отримуєте бажаний автомобіль в найкоротші строки  з мінімальною участю в рутинному процесі.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ АВТОМОБІЛЯ

Продаж Вашого автомобіля з пробігом
 

Продаж автомобіля з пробігом завдає чимало клопотів та забирає багато часу і сил, особливо коли Ви вже прийняли рішення про купівлю іншого автомобіля чи купили його. Тому до продажу автомобіля потрібен не менш серйозний підхід, ніж до його купівлі, адже від цього залежать термін і ціна продажу. Також потрібні навички продавця (чит. психолога), оскільки всі покупці дуже різняться як особистими рисами характеру, так і критеріями вибору, пріоритетами і вимогами до автомобілів. Покупцем може бути як і досвідчений автомобіліст, так і людина, яка купує своє перше авто, чоловік або жінка, посередник (т. з. «перекупник») або людина, що купляє авто для себе і т. д., а це, відповідно, потребує кардинально різних підходів до організації та процесу продажу. В нашій команді є професійний продавець, який володіє багатьма способами та техніками продажу автомобілів. Кінцевою метою є швидкий продаж за якомога вищою ціною.

 

Продаж Вашого автомобіля включає декілька етапів:
Огляд та діагностика Вашого автомобіля. Опитування щодо особливостей даного авто, складання специфікації автомобіля, якщо така відсутня. Визначення ціни продажу.
Перевірка реєстраційних і інших документів та звірка номерів кузова, двигуна, реєстраційного номера, року випуску та введення в експлуатацію автомобіля.
Консультація з підготовки автомобіля до продажу після діагностики (за необхідності).
Фотографування автомобіля для розміщення в оголошеннях на провідних сайтах та на сайті АвтоПідбір.
Розміщення в оголошеннях з детальним описом та якісними фотографіями (не менш, ніж 5 сайтів з автопродажу, що мають найвищі рейтинги в Україні), розміщення в друкованих виданнях та ін. з нашими контактними даними.
Спілкування з потенційними покупцями та надання їм детального опису, характеристик і, за потреби, додаткових відомостей шляхом телефонних переговорів, електронної пошти чи при особистих зустрічах.
Демонстрація автомобіля покупцю з Вашою участю чи без такої.
За умови досягнення позитивного результату – організація зустрічі покупця і продавця, допомога в оформленні угоди купівлі-продажу автомобіля. Допомога при знятті з реєстрації автомобіля в сервісних центрах МВС.
 

УМОВИ ДЛЯ ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ
Автомобіль повинен бути в належному технічному стані та придатний для безпечної експлуатації надалі.
Всі документи, що стосуються даного автомобіля, повинні бути в наявності і відповідати чинному законодавству. Автомобіль не повинен бути обтяжений кредитом, заставою, арештом, невиплаченими штрафами і ін. зобов’язаннями.
Продавець повинен бути чесним і не приховувати ніяких дефектів та особливостей автомобіля, що суттєво зменшить час продажу і виключить виникнення несподіваних ситуацій при купівлі-продажу авто.
Вартість автомобіля не повинна суттєво відрізнятися від середньої вартості на ринку для даної моделі, року, комплектації і технічного стану.
Автомобіль повинен бути доступний для демонстрації в обумовлений на це час.
При показі автомобіль повинен бути чистим ззовні і в середині.
На вимогу покупця власник повинен погодитися на будь-який вид діагностики автомобіля.
Саме продавець, як власник, визначає кінцеву вартість автомобіля, що може відрізнятися від початкової, а також жодним чином не вливає на розмір домовленої між сторонами винагороди за продаж автомобіля.
 

Продаж Вашого автомобіля з пробігом – чому це вигідно для Вас
Ви не витрачаєте значну кількість часу (переважно у свої вихідні дні) і коштів для поїздок на авторинки.
Ви безперешкодно користуєтеся своїм автомобілем, не здаючи його на комісійні автомайданчики для продажу.
Ви не витрачаєте час та гроші на розміщення оголошень про продаж Вашого автомобіля на багатьох сайтах в Інтернеті, друкованих виданнях та інших оголошеннях з детальним описом і фотографіями.
Ви не відповідаєте на дзвінки та е-mail покупців, які, як зазвичай, надходять в робочі години і забирають чимало часу (адже покупець може бути з іншого регіону і не мати можливості подивитися авто негайно, тому потрібно докласти чимало зусиль та побудувати конструктивну розмову для подальшої співпраці та успішного продажу).
В результаті, не витративши свого часу, здоров’я і грошей, Ви отримуєте покупця біля свого автомобіля.
Ви не несете жодних фінансових ризиків, оскільки оплата послуг проводиться після завершення угоди щодо купівлі-продажу автомобіля (окрім поточних витрат).

Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта