ЗАХИСНА АНТИГРАВІЙНА ПЛІВКА НА АВТО, АБО Ж БРОНЕПЛІВКА.

REDBOX ATELIER – послуги захисту авто

 

Ціна поклейки антигравійної плівки залежить від вартості використовуваних матеріалів і безпосередньої роботи наших фахівців. Безпосередньо залежить від розміру машини, її особливостей кузова – так як можливі тільки легкі вигини, через істотну товщину поліуретанової плівки. Відповідно, кожна деталь обклеюється окремо.

Обклеювання бронеплівкою особливо рекомендується для нових автомобілів – краще зробити це відразу, ніж потім турбуватися – дешевше буде. Якщо машина вже була в експлуатації, то перед покриттям бронювальною плівкою може знадобиться відновна поліровка і вже не завадить обробка кузова нанокерамікою – в результаті авто буде виглядати краще нового!

ВАРІАНТИ ОБКЛЕЮВАННЯ ЗАХИСНОЮ ПЛІВКОЮ - ВАРТІСТЬ ЗА ЗАПИТОМ!
Ми використовуємо тільки кращі плівки з лінійок від LLUMAR, STEK – якість перевірена роками, відмінна стійкість до подряпин, гідрофобність, збереження прозорості на десятки років.

Гарантія на плівку – 10 років! З них 2 роки на роботу – тобто ми впевнені в тому, що плівка збереже свої властивості на весь термін експлуатації, можливі відшарування виправляються впродовж двох років – безкоштовно. Гарантія діє за умови дотримання нескладних правил експлуатації, перерахованих в гарантійному талоні.

Ціна на обклеювання плівкою формується з багатьох факторів – починаючи від розміру і складності викрійки і закінчуючи станом ЛФП авто – зокрема, чи потрібне полірування. Ми пропонуємо 3 пакети обклеювання, з певною ціною для кожної з категорій авто. Зв’яжіться з нами – розрахунок буде проведений персонально. І так – можливе обклеювання захисною плівкою всього однієї певної деталі, Вам краще знати больові точки Вашого автомобіля, а у нас немає мети здорожувати послугу – хороші відгуки і нові клієнти важливіше!

 

 

ВАРТІСТЬ ЗАХИСТУ АВТОМОБІЛЯ

 

 

 

Вартість послуг

       

Бронювання

1/3

від 350$ Передній бампер
Частина капота
Частина передніх крил
Фари
Дзеркала
Зони під ручками
   

Бронювання

стандарт

від 750$ Передній бампер
Капот повністю
Частина передніх крил
Фари
Дзеркала
Зони під ручками
   

Бронювання

максі

від 1600$ всі елементи авто    

бронювання фар

від 1600гнр      
         
Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта