НАЙКРАЩА ШУМОЇЗОЛЯЦІЯ АВТО У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги шумоїзоляції

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ АВТОМОБІЛЯ
– техпроцес із застосуванням шумовіброізоляції (вібродемпфер), звукоізоляції (звукопоглинач) та ущільнювачів (антискрип). Найважливіша складова комфортного салону автомобіля – це рівень шуму. У житті комфорт лідирує серед емоцій. Зниження вартості виробництва автомобілів також знижує акустичний комфорт.

   Якщо Ви можете легко уявити себе у Вашому автомобілі під час руху, то можна розібрати всі звуки окремо… Ви почуєте працюючий двигун із трансмісією та механізмами. Нагадає про себе дорожнє покриття та шум коліс, мелодійно відбиваючи гравій об арки та днище. Вітер і дощ накладуть знайоме тло разом з різними вібраціями та скрипами. Отриманий образ можна перенести в жваве місто, додати автомобілі та дуже галасливі вантажівки. А тепер все разом і взимку.

   Це можливість Вам розібратися в автомобілі і точно зрозуміти, що забирає задоволення від поїздки. З цього дуже важливого поняття і починається

ПРОЦЕС ШУМОІЗОЛЯЦІЇ:
 Розбирання салону автомобіля (спеціалізованим інструментом) з упаковкою кожного елемента, що демонтується, в поліетиленову плівку;
 Підготовка (очищення та знежирення);
 Геометрично точне розміщення віброшумопоглинаючих, тепло - звукоізолюючих та ущільнювальних матеріалів у комплексі;
 Надійне встановлення елементів салону автомобіля (якщо потрібно, заміна кліпсів).

Проводячи багато часу в автомобілі, кожен водій підтвердить, що часом інтершум настільки заважає, що навіть викликає подразнення. Отже, у водія підвищується неуважність під час руху. Часто водії, щоб відволіктися від сторонніх настирливих звуків, вдаються до прослуховування музики чи радіо, але й цей варіант може не допомогти, якщо у вас немає шумоізоляції машини.

Ми рекомендуємо шумоізоляцію авто, тому що це дійсно необхідна процедура для вашого комфорту. Вирушаючи в далеку дорогу, будь-якому водієві захочеться перебувати, якщо не в повній тиші, то в спокій та затишку точно, а з якісною шумоізоляцією автомобіля це цілком реально!

У нашій автостудії професійна шумоізоляція автомобіля проводиться за допомогою спеціалізованих інструментів за принципом повного розбирання салону машини. Всі частини та елементи салону ми акуратно одягаємо у поліетилен. Установка шумоізоляції автомобіля проходить у кілька етапів і вимагає на це певного часу. Наступний крок після розбирання салону – очищення та знежирення. І, нарешті, розміщення шумопоглинаючих, тепло-і звукоізолюючих та ущільнювальних матеріалів у співвідношенні геометрії та пропорції автомобіля.

Вартість шумоізоляції авто залежить від моделі машини. У нашій авто студії ціна шумоізоляції авто коливається від 7900 грн. (седан) та до 24 900 (преміум). Також ви можете зробити замовлення на шумоізоляцію машини не повністю всієї, а лише деяких її частин. За несуттєву суму ви можете поетапно шумоізолювати авто. Так, наприклад, шумоізоляція моторного відсіку вам обійдеться лише в 650 грн. У переліку окремих послуг також пропонується шумоізоляція дверей, стелі, підлоги, багажника, колісних арок.

Дійсно, рівень шуму в салоні важливий як для пасажирів, так і для водія. Безглуздо тюнінгувати машину і відкладати віброшумоізоляцію авто наступного разу. Насправді звукоізоляція машини має бути проведена майже відразу після покупки.

Основа комфортної їзди - повна шумоізоляція автомобіля, що оберігає водія від сторонніх звуків, що відволікають його увагу, відразу після установки якої перебування в салоні автомобіля істотно зміниться, звучання музики або радіо стане набагато краще, зникне деренчання, а гучність зовнішнього світу за склом вщухне до свого мінімуму.

ВАРТІСТЬ ШУМОЇЗОЛЯЦІЇ АВТОМОБІЛЯ

 

 

її

Вартість послуг, грн

1 клас

2 клас

3 клас

Преміум

Шумоізоляція міні 

11000

13000

15000

Шумоізоляція стандарт

13000

15000

17000

Шумоізоляція максі

15000

17000

19000

Акустична шумоізоляція

19000

19900

24900

 

 

 

 

Шумоізоляція дверки

 від 750грн/шт

 

 

Шумоізоляція підлоги

 від 2450 грн

 

 

Шумоізоляція стелі

 від 1450 грн

 

 

Шумоізоляція багажника 

від 1000 грн

 

 

Шумоізоляція моторного простору

 від 650 грн

 

 

Шумоізоляція колісних арок

від 550 грн/шт

 

 
Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта