ПОЛІРУВАННЯ АВТО У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги полірування автомобіля

 

В процесі експлуатації автомобіля лакофарбове покриття пошкоджується, в першу чергу це стосується верхнього шару лаку вашої машини. Мікроскопічні подряпини поступово утворюють «павутину», яка псує зовнішній вигляд авто і знижує його вартість. Те ж саме можна отримати лише за один невдалий проїзд по лісовій дорозі або ж після «автоматичної» мийки.

 

Подряпини з ЛФП легко прибрати за допомогою полірування кузова автомобіля, яка здатна відновити зовнішній вигляд ЛФП до стану нового. Не варто намагатися робити це самостійно, в «домашніх» умовах – краще звернутися в спеціалізований сервіс за послугою професійної полірування авто, так як без досвіду можна зняти шар лаку зовсім. Після цього без повного фарбування вже не обійтися і вартість робіт зросте багаторазово.

 

Повна відновна поліровка автомобіля – комплексне відновлення з усуненням видимих дефектів. Лакофарбове покриття автомобіля набуває вигляду нового, подряпини і потертості видаляються, що перетворює зовнішній вигляд авто до ідеального стану.

 

Захисне профілактичне полірування авто передбачає нанесення спеціальних складів, що утворюють полімерну плівку, що виконує функцію надійного захисту від вологи, сонця і інших негативних впливів. Маскує мікроскопічні подряпини, робить менш помітною «павутину».

 

Поверхнева абразивна поліровка машини – актуальна при передпродажній підготовці авто. Послуга передбачає відновлення блиску лакофарбового покриття, щоб кузов набув вигляду нового.

При поліровці авто використовуються пасти і витратні матеріали Koch Chemie, наші полірувальники проходять багатомісячну підготовку, перш ніж включиться в роботу. Основні фахівці стажувалися в Німеччині. Робота з дуже дорогими транспортними засобами дала розуміння, чим загрожує відхилення від правильної процедури. Хочете якісно відполірувати автомобіль? Тоді до нас!Після полірування ЛФП обробляється натуральним карнаубcкім воском, з просто неймовірним природним блиском і гарним захистом від вигорання. Нанесення здійснюється за допомогою машинки ексцентрик, для збереження отриманого результату надовго.

ВАРТІСТЬ ПОЛІРУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

 

 

Ціна полірування автомобіля включає комплекс підготовчих робіт, з використанням професійної автохімії Koch Chemie, рекомендованої такими виробниками як Mercedes-Benz, BMW, Porshe, Audi. Це дозволяє домогтися результату, який просто неможливий у випадку «звичайного» полірування.

Вартість послуг, грн

1 клас

2 клас

3 клас

Преміум

Глибоке полірування

200$

250$

300$

400$

М'яке полірування

100$

125$

150$

200$

Кераміка
(один шар)

160$

200$

240$

280$

Рідке скло

80$

100$

120$

140$

Твердий віск

30$

35$

40$

45$

Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта