СТАЙЛІНГ АВТО У ЛЬВОВІ

REDBOX ATELIER – послуги стайлінгу

Стайлінг автомобіля – що це таке і чим, крім вартості, відрізняється від звичайної мийки авто? Сервіс професійного автодетейлінга має на увазі повний догляд за машиною, як зовнішній, так і внутрішній, який торкається буквально кожного сантиметру.. Початкове призначення – підготовка автомобілів до виставкових заходів.

Послуга детейлінг пропонується для тих автовласників, які хочуть утримувати автомобіль в повній чистоті. Також можна використовувати при передпродажній підготовці або після покупки авто, перед відповідальними заходами (весілля друзів або зустріч важливих партнерів) – причин багато, результат один – абсолютна чистота і доглянутість Вашого автомобіля.

Кузов, диски, скло, днище і вихлопні насадки автомобіля очищаються від будь-яких видів забруднень, маскуються дрібні пошкодження. Салон авто піддається сухого та вологого прибирання з використанням ручних інструментів, можлива повна хімчистка салону. На всі кузовні, пластикові, хромовані, дерев'яні, шкіряні та гумові елементи наносяться захисні склади.

 

В роботі використовується професійне обладнання, спеціальне освітлення, матеріали і автохімія для детейлінг від Koch Chemie (Німеччина) - абсолютно безпечні як для авто, так і для людини.

 

Розумне використання послуги детейлінг продовжує стан «нового» автомобіля - особливо це актуально взимку, коли авто піддається впливу активних реагентів. У комплексі з обробкою NANOкерамікой і нанесенням захисної плівки автомобіль буде дуже довго виглядати краще нового, тим самим зберігаючи свою вартість.

ВАРТІСТЬ СТАЙЛІНГУ АВТОМОБІЛЯ

 

 

Детейлінг автомобіля – включає в себе ряд процедур, таких як комплексна мийка автомобіля, знежирення кузова, очищення глиною, відновлювальне і захисне полірування кузова, полірування передньої оптики і задніх ліхтарів, полірування лобового скла ,чистка та полірування колісних дисків, хімчистка салону, полірування декоративних елементів салону, багажного та моторного відсіку, а також нанесення на поверхню кузова прогресивних захисних покриттів (нанокераміка, віск, тощо). Широко використовуються захисні поліуретанові плівки, якими захищають кузов і елементи салону.

Вартість послуг, грн

1 клас

2 клас

3 клас

Преміум

Детейлінг Максі

від 1500

від 3000

від 5000

від 9000

Детейлінг Міні

від 1100

від 2600

від 3800

від 5200

Детейлінг Супер

від 1100

від 2600

від 3800

від 5200

Детейлінг Макро

від 1100

від 2600

від 3800

від 5200

Детейлінг Стар

від 1100

від 2600

від 3800

від 5200

Час роботи
Пн - Сб: 08:00 - 22:00, Нд: Вихідний
Телефон
Адреса
Львів, вулиця Пластова, 2а
Пошта